14 Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach lub chcesz przekazać nam swoje uwagi lub propozycję, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Problemy z transmisją na żywo mogą być różne. Aby rozwiązać te problemy, możesz wykonać poniższe czynności.
Sprawdź, czy używasz najnowszej wersji przeglądarki. Jeśli nie, zaktualizuj ją.
Przetestuj swoje połączenie internetowe. Wejdź na stronę speedtest.net i sprawdź szybkość połączenia. Jeśli napotkasz problemy z połączeniem internetowym, skontaktuj się ze swoim dostawcą usług internetowych, aby je rozwiązać.
Faktycznie proste sprawdzanie, czyli sumowanie poszczególnych odwiedzin nigdy się nie będzie zgadzało.
Dlatego tak się dzieje, bo odwiedzać poszczególne strony naszego portalu można na dwa sposoby.
Pierwszy to korzystanie z nawigacji portalu i w ten sposób przechodzenie do kolejnych stron.
Natomiast wiele osób korzysta z innej metody, albo korzystają z zamieszczonych w portalach Rad linków do wybranych stron, lub wręcz ma przygotowane linki do swoich ulubionych stron na pulpicie swojego komputera. W ten sposób omijając nawigacje portalu.
Niestety administratorom Rad zdarzają się nieudane transmisje. Przeważnie są to ich pierwsze transmisje na żywo i owocuje zwykły brak doświadczenia.
Prosimy o wyrozumiałość następne, ich transmisje na pewno będą udane.
Na stronie transmisji na żywo każdej Rady jest podany kontakt do osoby administrującej tą stroną, prosimy zgłaszać do nich wszystkie swoje uwagi.
Oczywiście, na każdą stronę dowolnej Rady można się dostać korzystając z nawigacji portalu.
Ale jeśli nasze zainteresowanie koncentruje się na konkretnej Radzie, to najprostszą metodą jest utworzenie na pulpicie swojego komputera linku do tej Rady. Każda strona ma swój unikatowy adres, wystarczy go skopiować z okna przeglądarki.
Prosimy administratorów Rad, żeby zaraz po zakończeniu transmisji podawali termin następnej. Wiemy, że taka praktyka jest jak najbardziej realna, bo niektóre Rady mają rozpisane terminy sesji Rad na cały rok. Termin następnego posiedzenia Rady tym bardziej nie jest problemem.
Niestety możemy tylko prosić, bo stronami Rad zarządzają ich administratorzy.
Na stronie transmisji na żywo każdej Rady jest podany kontakt do osoby administrującej tą stroną, prosimy o interwencje w tej sprawie pod podane tam adresy.
Jeśli w miejscowości występuj kilka Rad, wyszukujemy tylko pierwszą Rade w tej miejscowości. Jeśli w takim przypadku wyszukana Rada nie jest tą, której szukamy należy podać pełną nazwę Rady.
Ale istnieje też prostsza metoda:
jeśli szukamy Rade Powiatu, podajemy nazwa miejcowości-1,
jeśli szukamy Rade Miasta, podajemy nazwa miejcowości-2,
jeśli szukamy Rade Gminy, podajemy nazwa miejcowości-3,  Uwaga - ta metoda dotyczy tylko miejscowości, w której jest więcej niż jedna Rada.
Nie preferujemy żadnej przeglądarki internetowej. Staramy się aby nasz portal na wszystkich przeglądarkach działał i wyglądał dokładnie tak samo. Nie pytamy, bo w naszym portalu nie używamy plików cookie. Nasz portal nie zbiera żadnych danych o jego użytkownikach.  Gwarantujemy pełną anonimowość użytkownikom portalu! Nie można mówić o niesprawiedliwości, faktycznie Ranking Województw odzwierciedla globalną aktywność Województwa w naszym portalu, ale nie uwzględnia proporcji w stosunku do ilości Rad występujących w województwie. Dlatego dodaliśmy Ranking Województw - średnia na Rade gdzie czynnik proporcjonalności został uwzględniony.  Tak więc mamy teraz:
Ranking Województw odzwierciedlający globalną ilość,
Ranking Województw - średnia na Rade odzwierciedlający średnią ilość na jedną Rade.
Wszystkim Radom gwarantujemy dokładnie takie same warunki transmisji na żywo. Transmisje są realizowane samodzielnie przez administratorów Rad. Zależy nam, by każda realizowana transmisja na żywo była jak najwyższej jakości dostarczanego Państwu obrazu i dźwięku. Państwo są w tym względzie naszymi naturalnymi sprzymierzeńcami. Dlatego prosimy o zgłaszanie Państwa zastrzeżeń i uwag bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za transmisje na żywo danej Rady. Właśnie w tym celu na stronie Transmisja na żywo jest zamieszczony Kontakt w sprawie zawartości tej strony. Nasz portal w żaden sposób nie premiuje zdobywców czołowych lokat niż ten, który widzicie Państwo na stronie Ranking oglądalności.

Nie znaczy to jednak, że wyżej wymienieni nie są premiowani.
To Państwo premiują zdobywców czołowych lokat, bo bardzo często z czystej ciekawości zaglądacie właśnie na te strony i tym samym zwiększacie ich oglądalność.
Większość przeglądarek internetowych posiada możliwość zablokowania automatycznego odtwarzania treści z dźwiękiem. Nie ma problemu jeśli przeglądarka ma tą opcje domyślnie wyłączoną. Istnieje jednak tendencja stosowania tej opcji domyślnie włączanej. Najlepszym przykładem jest Firefox, który w najnowszych wydaniach właśnie ustawia tą opcję jako domyślnie włączaną.

Jeśli automatyczne blokowanie odtwarzania treści z dźwiękiem jest włączone, aby pozbyć się problemu należy w ustawieniach przeglądarki je wyłączyć.

Firefox ułatwia nam to zadanie, bo jeśli zawartość odtwarzania jest blokowana przed paskiem adresu strony pojawia się specjalna ikonka informująca nas o blokadzie i równocześnie umożliwiająca zezwolenie na automatyczne odtwarzanie.
Co jakiś czas pojawiają się w naszym portalu nowe funkcje.
Rutyna sprawia, że użytkownicy portalu ich nie zauważają, dlatego postanowiliśmy, że przy kolejnych aktualizacjach przy nowych funkcjach będzie się pojawiała ikona "nowe".
FAQ Centrum Realizacji Video CRV
FAQ Centrum Realizacji Video CRV
ACTRONIX ul. Wyspiańskiego 23
tel./fax 33 843 03 03
e-mail: factory@actronix.pl
32-600 Oświęcim
mobile: 798 298 005
www.actronix.pl
Stronę odwiedzono 15 614 razy
Copyright © 2018-2019 by ACTRONIX
ACTRONIX ul. Wyspiańskiego 23
tel./fax 33 843 03 03
e-mail: factory@actronix.pl
32-600 Oświęcim
mobile: 798 298 005
www.actronix.pl
ACTRONIX ul. Wyspiańskiego 23
tel./fax 33 843 03 03
e-mail: factory@actronix.pl
32-600 Oświęcim
mobile: 798 298 005
www.actronix.pl
Stronę odwiedzono 15 614 razy
Copyright © 2018-2019 by ACTRONIX